> Wiem co jem
Wiem co jem
Na współczesnym rynku znajdziemy całe mnóstwo produktów, spośród których szczególną pozycję zajmują artykuły żywnościowe. To przecież one bezpośrednio i pośrednio wpływają na nasz organizm, kondycję psychiczną i fizyczną, a także na długość naszego życia. Niestety, znalezienie dobrych produktów żywnościowych, biorąc pod uwagę bogactwo asortymentu, jakim zalewają nas sklepy i markety, wcale nie jest takie łatwe. Jednocześnie nie każdy ma czas, by ciągle prosić o radę profesjonalnego dietetyka. Takim kompetentnym i łatwo dostępnym dla każdego konsumenta przewodnikiem po swoistej dżungli, jaka opanowała dzisiejszy rynek spożywczy, może być telewizyjny program pod znamiennym tytułem Wiem co jem.

Wiem co jem – program, który warto oglądać

Program ten naprawdę warto oglądać, bo w przeciwieństwie do wielu innych audycji telewizyjnych czy powtarzanych w kółko seriali, może on mieć rzeczywiste przełożenie na nasze codzienne życie. Może nas uchronić od nieprzemyślanych wyborów, które mogą potem ciągnąć się za nami przez wiele lat. Pożywienie to wszak podstawa naszej egzystencji – lepiej więc zadbać o to, by nasze ciało odżywiać w sposób, który zapewni nam zdrowie i energię na długo.

Wiem co jem na tropie złego jedzenia

Jednym z podstawowych elementów tego programu jest rzetelna edukacja konsumenta. Jak się okazuje, jest to bardzo ważna kwestia. Wynika to z tego, że wielu dzisiejszych producentów stosuje do oznaczenia składników swoich wyrobów rozmaite symbole, przy czym niektóre z nich oznaczają szkodliwe dla nas substancje. Jeśli nie wiemy co te symbole oznaczają, to trudno nam dokonywać świadomych wyborów, przez co niepotrzebnie ryzykujemy i tracimy okazję, by zdrowo się odżywiać. Jednocześnie wcale nie musimy się obawiać, że zostaniemy przytłoczeni fachową wiedzą. Program Wiem co jem objaśnia powyższe kwestie w bardzo przystępny sposób i na przykładach z życia wziętych. Dzięki temu łatwo możemy zrozumieć, co jego autorzy chcą nam przekazać, a zdobyte przez nas umiejętności możemy potem skutecznie utrwalić przy kolejnych wizytach w sklepach spożywczych.
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®