Producent - Visana
Żywnościokilometry - 21
W przeszłości posiadanie przypraw czyniło władców i miasta bogaczami. Były one wymieniane na złoto i dawały władzę , skłaniały władze kolonialne do walk o najlepsze przyprawowe szlaki handlowe, a próby nielegalnego przewożenia przypraw kosztowały śmiałków głowę. Przyprawy i zioła otoczone są legendami, w których to często pojawiają się przesądy i mity o ich niezwykłych właściwościach leczniczych. Dziś rodzime i egzotyczne  ziarna, nasiona i przyprawy uzupełniają naszą sztukę kulinarną i dodawane do potraw poprawiają je dodając im szlachetnej nuty.

Jedynym problemy, jakiego nam dzisiaj mogą przysporzyć przyprawy, to dodawane do nich przez producentów środki chemiczne i polepszacze smaku z których najbardziej znany glutaminian sodu potrafi „zniszczyć” każdą przyprawę Przyprawy Visana produkowane są niedaleko Krakowa w Olkuszu.

Przyprawy warzywno-ziołowe produkowane są wyłącznie z naturalnych surowców roślinnych zawierających kompleks biopierwiastków regulujących prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych! Tajemnica ich smaki kryje się w doborze składników i ich proporcji Do produkcji producent stara się używać w maksymalnym stopniu dostępnych lokalnie ziół polskiego pochodzenia. Do mieszanek przypraw nie są dodawane żadne polepszacze i uszlachetniacze smaku oraz nie zawierają one glutaminianu sodu. Przyprawy VISANA można rekomendować każdemu, zarówno wymagającemu smakoszowi jak i konsumentowi dbającemu o dobra kondycję własnego organizmu.
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®