Krótki przewodnik 
jak zamawiać Lokalneprzysmaki,
praktyczne informacje i porady.

Dziękujemy że zajrzałeś na ten wpis na naszym blogu, świadczy to o tym, że zainteresowały cię nasze lokalne produkty i chciałbyś ich skosztować. Aby ułatwić Ci zamawianie lokalnych przysmaków przygotowaliśmy krótki, praktyczny poradnik jak zamawiać produkty.

Spytasz po co, skoro już dziesiątki razy kupowałeś w sklepach internetowych i nie sprawiało to żadnych problemów. Otóż Lokalneprzysmaki to nie jest standardowy sklep internetowy z żywnością zazwyczaj przemysłowej produkcji, wyprodukowaną w wielkich ilościach i dostępną  w każdej chwili. Lokalneprzysmaki to bardziej wirtualny targ z lokalną żywnością produkowaną w niewielkich ilościach przez małopolskich rolników i niewielkie lokalne wytwórnie. W czasie zamawiania przez ciebie produktów  warzywa i owoce rosną jeszcze w ziemi lub na drzewach. Wędliny czy ryby wędzone są dopiero po złożeniu przez ciebie zamówienia więc w Lokalnychprzysmakach NIE DOSTANIESZ NICZEGO OD RĘKI CZYLI NA ZAPALENIE PŁUC.

Czas realizacji zamówień:

Jeżeli bardzo się spieszysz to nie ten adres. Aby przygotować dla ciebie produkty musimy mieć chwilę czasu. Zazwyczaj zamówienie jest realizowane do 48 godz od wpłynięcia do nas. Codziennie ok. godz 13 do producentów wysyłamy zamówienia zbiorcze na zamówione przez was produkty z realizacją na dzień następny. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli zamówiłeś produkty np. do godz 12 i w twoim zamówieniu nie ma produktów, które nie są dostępne codziennie to możesz liczyć na dostawę na następny dzień.

Dostępność produktów

Które produkty dostępne są codziennie? Większość, poza kilkoma produktami dostępnymi w określone dni. Do produktów tych należą:

Wędliny od Staszka Mądrego - wędzone są tylko dwa dni w tygodniu w poniedziałki i czwartki. Jeżeli twoje zamówienie zawiera te produkty musisz się liczyć z tym, że trzeba je zamówić odpowiednio wcześniej.

Ryby z Zawoi - odbieramy w czwartki tutaj także zamówienie musi być złożone odpowiednio wcześniej aby był czas na uwędzenie rybek.

Kurczak Eko z Limeko odbieramy raz w tygodniu we wtorki- zamówienie należy złożyć najpóźniej do niedzieli.

Króliki z Amciu odbieramy raz w tygodniu w środy - zamówienia należy złożyć najpóżniej do wtorku do godz. 11

Pozostałe produkty dostępne są na bieżąco, codziennie więc jeżeli nie zamawiasz w/w wyjątków na pewno możesz je otrzymać na następny dzień o ile złożysz zamówienie do godz. 11 rano. W uwagach do zamówienia zawsze można zaznaczyć preferowany dzień i zakres godzin dostawy a my dostosowujemy się do twojego życzenia.

Produkty na terenie Krakowa dowiezie Ci KURIER WŁASNY LOKALNYCHPRZYSMAKÓW. Wysyłki na terenie całej Polski realizuje kurier UPS. Czas dostarczenia od momentu wysyłki wynosi do 24 godz. Jeżeli mieszkasz w okolicach Krakowa a nie chcesz korzystać z kuriera UPS to  nie ma problemu,  zamawiasz produkty na określony dzień a my dostarczamy je własnym kurierem w umówiony punkt w Krakowie i odbierasz je w czasie wizyty w Krakowie.

Odpowiedzi na często zadawane pytania 

Czy zamawiane produkty są świeże?

Produkty do każdego złożonego przez ciebie zamówienia są zamawiane przez nas na dzień wysyłki do ciebie więc nie ma takiej możliwości, że otrzymasz sałatę sprzed trzech dni lub kilkudniowe pierogi. Zawsze dbamy by produkt był świeży.                      

Czy Lokalneprzysmaki to sklep ze zdrową żywnością?

Można powiedzieć, że tak ale raczej jest to lokalna zdrowa żywność w części z certyfikatami ekologicznymi . Wszystkie te produkty są oznaczone w nazwie przedrostkiem eko.

Czy produkty można odbierać osobiście?

Jak na razie nie ma takiej możliwości. Lokalneprzysmaki nie magazynują produktów, wszystkie produkty odbierane są bezpośrednio od rolników. W najbliższej przyszłości planujemy jednak uruchomienie dwóch punktów odbioru osobistego na terenie Krakowa. 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to spróbuj przeczytać zakładkę FAQ na naszej stronie bo tam znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub po prostu zadzwoń do nas 512 202 190 a my z przyjemnością wyjaśnimy twoje wątpliwości.