Jak działamy

Postępująca globalizacja i komercjalizacja spowodowała zalew rynku żywności masowymi produktami wątpliwej jakości, wytwarzanymi przez międzynarodowe korporacje. Oferują one „anonimowe” produkty wyprodukowane tysiące kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania. Tymczasem regionalna żywność, wyprodukowana przez lokalnych mistrzów, będąca skarbem Małopolski zaczęła odchodzić w zapomnienie. 

 
Dlatego jako alternatywę dla świadomych konsumentów stworzyliśmy platformę internetową i sklep internetowy Lokalneprzysmaki, aby umożliwić wygodne zakupy zdrowej żywności. Jednocześnie lokalnym rolnikom i producentom dajemy skuteczne narzędzie do oferowania, promocji i sprzedaży ich produktów poprzez Internet.

Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów z aglomeracji krakowskiej. Ponieważ dbamy o to, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie jak najświeższe, są one przygotowywane przez rolnika - producenta w dniu dostawy, nie są dodatkowo magazynowane. Odbieramy je i dostarczamy specjalistycznym transportem pod wskazany adres. Szczegóły realizacji zamówień na terenie Krakowa oraz obsługiwany rejon kurierem własnym znajdziesz tutaj

Klientom spoza Krakowa oferujemy dostawy wybranego asortymentu za pośrednictwem kuriera UPS ( szczegóły w regulaminie).


Odkryj na nowo wspólnie z nami lokalne przysmaki z Małopolski i przystąp do społeczności locavore. 

Locavore

Myśl globalnie, jedz lokalnie

"Dawno, dawno temu wszyscy ludzie byli locavores, a wszystko co jedli było darem ziemi. Nie zapominajmy o naszych korzeniach, o czymś co jest naszym wielkim błogosławieństwem."

Jessica Prentice

Czytaj więcej

Spróbowałeś?

Oceniaj produkty, to pozwoli nam uatrakcyjnić naszą ofertę.

Zamawiane produkty >

Nasz funpage

Polub i obserwuj nasz funpage na Facebooku.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z nowościami w Lokalnychprzysmakach.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe