> Regulamin promocji
REGULAMIN PROMOCJI I RABATÓW
1. ”Rabat na powitanie” Zarejestruj się w sklepie Lokalneprzysmaki.pl, a na powitanie otrzymasz rabat w wysokości 5% do pierwszego zamówienia złożonego w ciągu 7 dni od rejestracji. Rabat zostanie naliczony automatycznie i dotyczy wyłącznie zarejestrowanych Klientów.

2. ”Poleć nas” Poleć nas znajomym. Przy pierwszym złożonym przez poleconego zamówieniu powinien On podać Twój adres e-mail. Na wskazany adres otrzymasz bon rabatowy o wartości 5% do wykorzystania przez Ciebie przy kolejnym zamówieniu. Bony rabatowe nie są wymieniane na gotówkę. Rabat dotyczy wyłącznie zarejestrowanych Klientów. Rabat zostanie dodany przez administratora po ostatecznym potwierdzeniu zamówienia.

3. ”Praktyczny prezent” do każdego pierwszego zamówienia dołączymy praktyczny prezent gratis.

4. ”Płać mniej” Jeżeli wartość Twojego jednorazowego zamówienia wyniesie minimum:
  • 300-zł. otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 3%
  • 350-zł. otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 4%
  • 400-zł. otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 5%
Rabat zostanie dodany przez administratora po ostatecznym potwierdzeniu zamówienia.
Rabat dotyczy wyłącznie zarejestrowanych Klientów.

 5. "Rabat dla stałych Klientów" -  za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonasz minimum dwóch zamówień zostanie naliczony rabat w wysokości 1 %. Rabaty za zakupy w kolejnych miesiącach sumują się narastająco maksymalnie do 5%. Przykładowo złożyłeś po dwa zamówienia w trzech kolejnych miesiącach, w następnym miesiącu otrzymasz rabat w wysokości 3%. Aktualny rabat będzie widoczny po zakończeniu miesiąca kalendarzowego na Twoim koncie w sklepie Lokalneprzysmaki i w koszyku. Promocją objęte są zamówienia złożone od dnia 01.04.2013r. Promocja dotyczy tylko zarejestrowanych Klientów.

 
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®